HYDROIZOLACJE Warszawa oraz Kraków

hydroizolacje warszawa, hydroizolacje kraków, hydroizolacje fundamentów, uszczelnianie tarasów, hydroizolacje przeciwwodne, hydroizolacje przeciwwilgociowe, izolacje przeciwwodne, hydroizolacje budynków

Technologie


Izolacje przeciwwodne fundamentów.

 
Izolację przeciwwodną fundamentów pionową  oraz  izolację fundamentów poziomą  wykonujemy również ze szczególną starannością pamiętając o najwyższych standardach technologicznych, zwłaszcza w miejscach dylatacji oraz na stykach izolacji , ławy fundamentowej z murem gdzie stosujemy metody z elastycznych już sprawdzonych materiałów oraz opracowane technologie.  Poprzez wykonywane dotychczas  ekspertyzy mamy doświadczenie gdzie najczęściej pojawiają się pęknięcia ze względu na dużą prace elementów budynku. Staramy się zawsze dobierać najskuteczną izolacje przeciwwodną  wcześniej analizując  istniejące warunki geodezyjno wodne .Ponieważ każdą izolacje przeciwwodną koniecznie trzeba wcześniej zaprojektować i stosowne czynności do zaistniałych warunków dokonać oraz  odpowiednie materiały dobrać.
Izolację przeciwwodną wykonujemy podczas remontów fundamentów jak równiez stawiania nowych fundamentów.

Rodzaje izolacji które stosujemy:
  • bitumiczne bezspoinowe
  • mineralne bezspoinowe
  • Papy Termozgrzewalne
  • Papy dylatacyjne
  • taśmy  EPDM
  • sznury pęczniejące
  • folie izolacyjne
 

 

Iniekcje budowlane - technologie

Metodę Iniekcji budowlanej stosujemy do wytworzenia blokady przeciwwilgociowej w murach zawilgoconych na wskutek podciągania wody z gruntu,w praktyce metoda jest stosowana we wszystkich przypadkach zawilgocenia obiektów budowlanych bez względu na rodzaj użytego materiału do budowy murów,grubości murów,stopień zawilgocenia i zasolenia murów.Temperatura stosowania powyższej metody odnosi się do temperatury muru i mieści się w zakresie od 5°C do 35°C.

Metodę Iniekcji Krystalicznej stosuje się do wytworzenia blokady przeciwwilgociowej poziomej i pionowej bez konieczności odkopywania murów z zewnątrz.
Powierzchnia balkonów i tarasów musi mieć spadek min. 1,5%, aby woda mogła spływać. Spadek ten musi być wykonany bezpośrednio na płycie betonowej lub później, przez zastosowanie warstwy szpachli wyrównawczej.Technologie
Skontaktuj się z nami
Hydroizolacje budynków
RITAPOL Sp. z o.o.
Warszawa 05-077
ul. Pogodna 22
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel.: +48 22 3546774
tel.: +48 609 555 300
tel.: +48 600 242 109
biuro@ritapol.pl
inzynieria@ritapol.pl