HYDROIZOLACJE Warszawa oraz Kraków

hydroizolacje warszawa, hydroizolacje kraków, hydroizolacje fundamentów, uszczelnianie tarasów, hydroizolacje przeciwwodne, hydroizolacje przeciwwilgociowe, izolacje przeciwwodne, hydroizolacje budynków

Hydroizolacje fundamentów


Hydroizolacje fundamentów możemy wykonać na różne sposoby w zależności od terenu i czy jest duża ingerencja wody gruntowej. W przypadku dużej ilości wody na terenie gdzie posadowiony jest obiekt musimy zastosować izolacje przeciwwodną ciężką, stosując materiały bitumiczne naprawde dobrej jakości mogą to być masy bitumiczne ważne aby były elestyczne wykonując dwie trzy warstwy takiej izolacji zabezpiezcza w 100% fundament możemy zamiast takiej hydroizolacji wykonać z papy termozgrzewalnej fundamentowej. Ważne aby była dobrze zgrzana przez wykonawce. Następnie na przygotowanym podłożu wykonuje się termoizolacje ze styropianu wodoszczelnego klejąc go na  kleju bitumicznym a nastęmnie układamy folie lub mate drenażową kolejną rzeczą to wykonanie opaski ze żwiru tak aby woda swobodnie wnikała w grunt . W przypadku małej ingerencji wody gruntowej nie ma potrzeby wykonywania opaski ze żwiru .
Izolacja fundamentu zabezpiecza ściany przed wodą gruntową oraz działa jako izolacja przeciwwilgociowa .
Zle wykonana izolacja fundamentów zewnętrzna powoduje że po kilku miesiącach lub latach pojawiają się grzyby pleśnie itd. Co działa bardzo szkodliwie na organizm ludzki.

Reasumując - hydroizolacje najlepiej zlecić profesjonalnej firmie z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie oraz udzielającej gwarancję na usługi hydroizolacji.